Булчински рокли есен-зима 2009/2010 на Одета

Колекция есен-зима 2009/2010 на модна къща Одета ще ви очарова със своята изисканост и оригиналност. Модните тенденции за сезона са умело съчетани със стила на дизайнерките Донка и Валерия Лачарчеви.

Множество декоративни елементи допринасят за уникалната визия на всяка рокля. В някои модели присъстват флорални акценти на рамото или около врата. Цветни нюанси и аксесоари внасят съвременно излъчване на тоалетите. Този сезон е особено актуално розовото.

Силуетите са изключително женствени. Част от моделите следват линията на тялото, други са пищни и обемни, предлагат се и къси роклички, подходящи за момичета с елегантна фигура. Някои модели са с дълъг шлейф, който се простира по земята, когато булката върви тържествено към олтара.

ОдетаОдета

ОдетаОдета

ОдетаОдета

ОдетаОдета

Модна къща “Одета” вече 20 години превръща мечтаните от вас сватбени, бални и вечерни рокли в реалност. Важна подробност е, че можете да комбинирате корсета от един модел с полата от друг модел. Може да харесате отделни модели на корсет и пола и да ви го изработят като цяла рокля. При изработка по поръчка можете да променяте всичко, което не ви харесва в дадения модел, доколкото това е възможно от конструктивна и технологична гледна точка. Промяната на цвят, декорация и т.н. естествено не са проблем.

Дизайнерите приемат поръчки за изработка на рокли и по интернет по ваши мерки в сайта на модна къща Одета.

Колекциите на модната къща освен в България се продават и в Русия, Франция, Швейцария и Кипър.

Фирмата предлага и официални тоалети под наем.

ОдетаОдета

ОдетаОдета

ОдетаОдета

ЗА КОНТАКТИ

София, бул. Патриарх Евтимий 3
Тел.: 02 / 989 47 21
Факс: 02 / 983 12 50
odetalz@abv.bg
http://www.odetafashions.com

Публикувано на 10.09.2009
Видяно: 11794 пъти


Ключови думи: колекция, есен, зима, 2009, 2010, модна къща, Одета, тенденции, рокли, булчински рокли, булка, сватба, сватбени тоалети, рокля, силует, шлейф, дизайнер



+добави в любими.ком



Коментари(0)

Добавете вашия коментар към статията на кирилица и с малки букви:

Име
Коментар Кирилизатор
Код за сигурност

53702
Fashion.bg дава възможност на всички посетители на портала да изразят мнението си по публикуваните материали. Препоръчително е писането на кирилица. Коментари на латиница или такива, които представляват клевети, заплахи и друг тип злостни критики срещу конкретни лица и събития няма да бъдат публикувани. Fashion.bg не носи отговорност за достоверността на информацията, публикувана в коментарите. Fashion.bg си запазва правото да изтрива и/или редактира коментари, с цел коригиране на печатни грешки. При публикуване на коментари, вие се съгласявате с тези условия.

 

Директория

  • Още от мода
  • Красота
  • Новини

Естер Нориега показа новата си колекция пролет-лято 2010 на седмицата на модата в Кастилия и ЛеонЕстер Нориега показа новата си колекция пролет-лято 2010 на седмицата на модата в Кастилия и Леон.
и още...

Къса или дълга рокля да изберете за абитуриентския си бал ?Къса или дълга рокля да изберете за абитуриентския си бал ? Нашият съвет е да претеглите всички "за" и "против" дадена визия, преди да я изберете.
и още...

Какво да облечем на интервю за работа?Какво да облечем на интервю за работа?
и още...

  • Личности
  • Модели

designer

Слави Трифонов


шоумен и музикант
и още...

Абонамент

Абонирай се за новото в сайта

абонирай се   отпиши се

 Copyright © 1999-2010 Fashion.bg All rights reserved!

Новини Мода и красота Модели Личности Събития Абитуриенти Видео Оферти Речник Форум

 Препоръчваме: Аз-жената Розали Списание Невеста Списание Перфекта Бижута и аксесоари Лайфстайл Новини Съученици За Дома Gladen.bg Интериор сцена Работа Други партньори